همین امروز به جمع ١٧١۴۵ کاربران فعال ما پیوسته و ٢١١٣٧ منبع سایت را نامحدود دانلود کنید. ثبت نام

خانه / راهنما

راهنما

– منابع قابل دانلود سایت در دو موضوع اصلی وب و گرافیک از طریق منو اصلی در دسترس می باشد. منابع مرتبط با برنامه نویسی و کدها در بخش وب و منابع مرتبط با گرافیک وب در بخش گرافیک لیست شده اند. همچنین برخی از منابع مورد استفاده در گرافیک چاپی نیز در بخش گرافیک منتشر می شوند. علاوه بر آن برخی منابع ممکن است بدلیل محتوا و کاربردشان در چند دسته بندی قرار گیرند.

– در این سایت تنها منابع برای دانلود ارائه می شوند و هیچ گونه پشتیبانی صورت نخواهد گرفت. توجه داشته باشید که ما امکان تست و نصب تک تک قالب ها و منابع را نداریم. فایل ها عموماً بدون اشکال هستند. اما ممکن است برخی از فایل هایی که Null، Rip و قفل شکسته باشند عملکرد درستی ارائه ندهند که این موضوع مربوط به هیچ کس نیست و شما خودتان باید برای کسب نتیجه مطلوب فایل را از منبع اصلی و ناشر آن خریداری کنید.

– قالب های فارسی شده توسط سایر طراحان و سایت ها که بصورت رایگان و یا پولی منتشر می شوند، در این سایت قرار نخواهد گرفت. (بدلیل حمایت از حقوق طراحان ایرانی).

– تمامی منابعی که ارائه می شوند از دیگر سایت های موجود در اینترنت جمع آوری شده اند. در وب ایده فایلی تولید نمی شود و منابع برای دانلود با لینک مستقیم در دسترس کاربران قرار گرفته است. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات فایل ها و مسائل مربوط به کپی رایت و … نداریم. در صورتی که به کپی رایت حساس هستید می توانید با مراجعه به لینک ناشر محصول مورد نظر را خریداری نمایید.
– هر مطلب دارای برچسب های مرتبط با خود می باشد که این امر در نتیجه جستجو عنوان مورد نظر شما مفید خواهد بود. بنابراین برایی دسترسی ساده و دقیق تر به مطالب می توانید از طریق جستجو در سایت اقدام نمایید.
– از طریق دسترسی سریع که در سمت راست کادر جستجو قرار دارد می توانید به دسته ها و زیردسته های موضوع مراجعه کنید.
– هر مطلب دارای اطلاعات خاص خود است که در ستون کناری سمت چپ زیر کادر جستجو قابل مشاهده است. پیشنهاد می کنیم قبل ازز دانلود فایل از مشخصات آن مطلع شده سپس اقدام به دانلود نمایید.
– در صورت تمایل خوشحال خواهیم شد مطالب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. با کلیک بر روی دکمه به اشتراک گذاریی می توانید این کار را انجام دهید.

– بدلیل نال شدن منابع ممکن است برخی از آنها در سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس به صورت معمول قابل آپلود و نصب نباشند و خطای عدم نصب دریافت کنید. این مشکل بیشتر در نصب قالب و پلاگین از طریق مدیریت وردپرس پیش میاید. در این صورت لازم است فایل را Unzip نموده و سپس پوشه اصلی قالب یا افزونه را از طریق FTP بر روی هاست آپلود کنید. سپس از طریق مدیریت وردپرس آنها را فعال سازید.